Webinar o szwedzkich przyimkach 24.03

szwedzkie przyimki, webinar

Hejsan hoppsan!

Już za tydzień we wtorek zapraszam Was serdecznie do udziału w webinarze, który będzie poświęcony szwedzkim przyimkom. Jeżeli głowisz się cały czas czy tutaj będzie “i”, a może “för” lub dla bezpieczeństwa wrzucasz wszędzie “på” to ten webinar jest dla Ciebie. O przyimkach porozmawiamy sobie na przykładach z książki Astrid Lindgren “Lillebror och Karlsson på taket”.

szwedzkie przyimki, webinar szwedzki

Moja przyjaciółka, będąc na stypendium w Szwecji, krzyknęła na lekcji języka szwedzkiego w odruchu bezsilności: “Jävla svenska prepositioner!” i nie żeby się tym przyimkom nie należało, ale spróbujemy się do nich trochę lepiej nastawić:)

Ja wiem, że każdy uczący się języka szwedzkiego miał ochotę chociaż raz w życiu krzyknąć w stronę przyimków jak Ernst Hugo Järegård w kierunku Duńczyków w “Królestwie” :):

Mam jednak nadzieję, że po webinarze minie Wam ta ochota.

Czym jest webinar?

Webinar to taka lekcja online, która odbywa się na specjalnej platformie. Ja używam w tym celu platformy Webex, która umożliwia udział 50 osób. Uczniowie słyszą, co mówię i widzą mnie oraz udostępniane slajdy. Mogą również komunikować się ze mną i ze sobą nawzajem przez czat. Po lekcji wysyłam wszystkim uczestnikom praktyczne ćwiczenia i odpowiedzi do nich.

Udział w webinarze jest darmowy, ale musisz się na niego zapisać, żebym mogła wysłać Ci linka do pokoju webinarowego.

Zapiszesz się tutaj.

Co przygotować?

Czego potrzebujesz, żeby wziąć udział w webinarze o szwedzkich przyimkach?

Po zapisie na webinar, najpóźniej na dzień przed nim dostaniesz na podany adres mailowy linka z zaproszeniem do pokoju webinarowego. Wystarczy, że na niego klikniesz, zainstalujesz aplikację i punkt o 20.00 możesz uczestniczyć w lekcji.

Pokój webinarowy ma 50 miejsc, a nie będę ograniczała zapisów, dlatego polecam wejść do pokoju wcześniej niż punkt 20.00.

Widzimy się 24.03?

szwedzki online
Kurs języka szwedzkiego