Autor image

God morgon!

Jestem Kasia i od 8 lat uczę języka szwedzkiego. Jeżeli trafiliście tutaj to znaczy, że albo planujecie albo jesteście w trakcie nauki języka szwedzkiego.

Mam nadzieję, że miłość do szwedzkiego nas połączy!

About image

O mnie

Ja zakochałam się w języku szwedzkim od pierwszego słyszenia, które miało miejsce na pierwszym roku filologii szwedzkiej na UJ.

Dwa lata później pierwszy raz wyjechałam do Szwecji. Dostałam stypendium od Svenska Institutet i cały semestr spędziłam w Strömbäck folkhögskola. Była to trudna i piękna przygoda.

Po trzecim roku studiów wyjechałam na wakacje do pracy w Norwegii, gdzie odkryłam, że szwedzki z norweskim ma dużo wspólnego i Norwegowie całkiem nieźle mnie rozumieją. Poczułam wtedy, że szwedzki uchyla mi drzwi do całej Skandynawii. W Norwegii spędziłam w w sumie 6 miesięcy - najpierw w Krakja Turisthytte, dwa lata później w Osterbo Fjellstove. Pracowałam w schroniskach górskich i chłonęłam dzikie piękno Skandynawii.

W tym roku postanowiłam przenieść szkołę do świata internetu. Prowadzę kanał na YT i publikuje materiały do samodzielnej nauki w kanałach społecznościowych.

Za niedługo do sprzedaży trafi mój pierwszy kurs szwedzkiego online dla początkujących.

Więcej o kursie tutaj: svenska

pozdrawiam,
Kasia

Subskrybuj svenska na YouTube i rozpocznij przygodę ze szwedzkim