Kurs języka szwedzkiego online – zobacz jak to wygląda od środka

kurs szwedzkiego

Zapewne trafiłeś/aś na tą stronę ponieważ chcesz nauczyć się języka szwedzkiego i szukasz odpowiedniego nauczyciela, metody, materiałów (niepotrzebne skreślić). A może już słyszałeś od kogoś o moich kursach online i zastanawiasz się, czy taki model nauki może się sprawdzić?

Sądząc po wypowiedziach moich kursantów sprawdza się bardzo dobrze. Często dostaje informacje, że jest genialnie skonstruowany, że czują się jak na lekcjach indywidualnych i co najważniejsze rozwiązuje im się język.

Jeżeli zatem:

kurs szwedzkiego

Kurs szwedzkiego online – co to takiego?

Obecnie w moim sklepie dostępne są trzy kursy języka szwedzkiego online dla osób początkujących (lub tzw. fałszywych początkujących):

Każda część składa się z 18 lekcji video (każda trwa 20 minut) i kilkudziesięciu stron ćwiczeń. W sumie wszystkie trzy kursy to ponad 18 godzin nagrań i ok. 200 stron ćwiczeń. Kursy skierowane są dla osób zaczynających. Z poziomu “0” budują podstawy języka szwedzkiego na poziomie A2.

kurs szwedzkiego

Tutaj możesz zobaczyć kilka opinii przesłanych przez moich kursantów:

kurs szwedzkiego
kurs szwedzkiego

Zajrzyj do środka

Jeżeli przed zakupem chcesz zajrzeć do środka i zobaczyć, jak wygląda taka platfroma kursowa – zobacz ten film:

Nie kupuj kota w worku i pobierz za darmo pierwszą lekcję kursu. Zrobisz to zapisując się na mój newsletter na stronie głównej.

Mam nadzieję, że zechcesz uczyć się szwedzkiego właśnie ze mną.